Obiecujemy

Według Stoltenberga, planuje się przechowywanie w tym obiekcie amerykańskich pojazdów opancerzonych, broni i amunicji. Budowa rozpocznie się tego lata i potrwa około dwóch lat. Koszt projektu szacuje się na 260 milionów dolarów.

„To pokazuje, jak ściśle współpracujemy z USA” – cytuje słowa Stoltenberga o tych planach gazeta. Stwierdził również, że obiekt jest potrzebny „w celu wzmocnienia rozwijającej się obecności Stanów Zjednoczonych w Polsce”.

Jak wynika z publikacji, łącznie takich obiektów do przechowywania amerykańskiego uzbrojenia będzie pięć – jeden w Polsce, dwa w Niemczech, po jednym w Belgii i Holandii. Mają one umożliwić szybsze rozmieszczenie wojsk amerykańskich w Europie.

Stoltenberg powiedział, że NATO zamierza również do 2021 roku wdrożyć 250 projektów w celu modernizacji infrastruktury transportowej. To, jak powiedział, pozwoli na szybszy transfer sprzętu wojskowego.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Witamy!

W imieniu portalu Periodyk, gwarantujemy uczciwe i sprawdzone informacje i jednocześnie zapewniamy, że nie jesteśmy serwisem komercyjnym co gwarantuje nam suwerenność merytoryczną. Nie stosujemy spamów, wirusów i nie prowadzimy statystyk osób które odwiedzają nasz portal. Przyjmujemy wszystkie sugestie. Naszym celem jest pomoc w dotarciu do wartościowych informacji. 


Periodyk ma spełniać rolę wygodnego nawigatora, który pomoże wam dotrzeć do wartościowej myśli narodowej, a jednocześnie pomoże w poruszaniu się w gąszczu milionów ciekawych filmów, materiałów, publicystycznych i paneli dyskusyjnych, które pomogą  znalęźć  odpowiedź na często zadawane pytania z którymi bez wyczerpującej wiedzy nie możemy sobie sami poradzić. Zespół redakcyjny portalu Periodyk, bazuje wyłącznie na współpracy z największymi autorytetami zarówno w Polsce jak za granicą. Dysponujemy całą siecią własnych serwerów i stron internetowych, które często nie mają z sobą wspólnego mianownika, dlatego Periodyk ma służyć do szybkiego wyławiania wartościowych treści zarówno z dziedziny polityki, nauki, techniki, kultury, historii, naturalnej medycy, prawa jak też tajemnic związanych z życiem innych cywilizacji ze szczególnym uwzględnieniem Pogan, Słowian i innych cywilizacji zamieszkujących ziemię od zarania dziejów do chwili obecnej. 

Nasz Serwis

W Polsce zbudują obiekt dla sprzętu wojskowego USA
Opublikowano: 24.03.2019 

Sojusz Północnoatlantycki zamierza zbudować w Polsce obiekt, w którym będzie przechowywany amerykański sprzęt wojskowy. Poinformował o tym to sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg w wywiadzie dla dziennikarzy „Wall Street Journal”, opublikowanym w piątek
.

Periodyk jest portalem internetowym opracowanym na podstawie wybranych materiałów publicystycznych, które naszym zdaniem zasługują na rozpropagowanie. Podczas ponad 40-sto letnich poszukiwań polskiej narodowej publicystyki, wielokrotnie natrafialiśmy na pospolity chłam, który odwracał uwagę od wartości patriotycznych i kierował nas w stronę taniej sensacji daleko od prawdziwej narodowej suwerennej myśli. Zespół redakcyjny portalu Periodyk składa się z dziennikarzy, publicystów, filmowców i działaczy politycznych, którzy całe życie poświęcili na walkę o prawdę i suwerenną Polskę.